Bôrická cesta 107, 010 01 Žilina
+ 421 911 151 488

Vaše príbehy

Aby sme získali spätnú väzbu k účinkom nášho produktu, oslovili sme niektoré z vás  vyskúšať zdarma štartovacie balenie výživových kapsúl Krásna a múdra. Naše ochotné respondentky sa vyjadrili naslednovne:

Volám sa Miriama, mám 31 rokov. Dlhodobo riešim problém s únavou a v noci sa mi ťažko zaspáva. Klinický problém mi nezistili, vyhýbam sa ponocovaniu ale stále som unavená. Snažím sa piť aj dostatok tekutín, začala som sa zdravšie stravovať ale mám časovo a psychicky náročnú prácu v administratíve. Nemám čas sa niekedy ani poriadne naobedovať a nie ešte prihodiť si k tomu nejaké to ovocie. Preto som už v minulosti  skúšala nejaké tabletky, ale narušila sa mi menštruácia a pri druhých som nevidela žiadne zlepšenie. Krásna a múdra mal byť pokus, ktorý som už vopred nebrala vážne, pretože v “zázraky“  a produkty typu „všetko v jednom“ neverím. Milo ma ale prekvapilo, že pri mojom klasickom dynamickom tempe som pociťovala únavu menej. Nie som typ, čo si niečo nahovára a poddá sa tzv. placebo efektu. Teší ma hlavne, že v noci som kľudnejšia a naozaj pred zaspávaním dokážem vypnúť. V práci som mala zakaždým po 13.-14.hodine veľký útlm a teraz sa držím. Dokonca sa cítim sviežo. Čo bolo super, mala som aj dosť lámavé vlasy, nikdy som to však neriešila a posledné týždne sú príjemné na dotyk a viditeľne pevnejšie. Už mi ani toľko nezostáva v gumičke. Zrejme to má niečo do seba.

Nikola, 26. Pred rokom a pol sa mi narodilo prvé dieťatko. Začala som mať mindráky, ako po pôrode vyzerajú moje prsia. Odvtedy som dosť zaoblená. Cviky nepomáhalia pri malej aj tak nemám na ne čas.Prestala som kojiť, tak som aj ja otestovala tento výživový doplnok. Nepotrebovala som, aby sa prsia zväčšili. To sa zatiaľ ani nestalo. Ale prsia spevneli. Prešli štyri týždne, keď sme si to s partnerom všimli.Neplánovala som brať po tejto skúške ten doplnok ďalej. Ale nemal na mňa nijaké negatívne vedľajšie účinky a potrebujem aj trochu schudnúť. Zatiaľ šli dve kilá dole. Nedržím ani diétu a podarilo sa. Dúfam, že ešte ďalšie päť zhodím a budem spokojná.
Eva, 38 rokov. Pozdravujem všetky ženy, ktoré ešte váhajú. A  odporúčam kapsule Krásna a múdra. Neublížia, naopak, môžu niečo vylepšiť. Teda aspoň mne to vyšlo.  1. Bojovala som s únavou. Pomohlo. Cítim sa fakt lepšie. Mám mladšie kamošky. Musím držať s nimi tempo:) 2. Mám pocit, že menej jem. Ale schudnúť nepotrebujem. Ja len ak niekto chce schudnúť, asi mu to pomôže. Ja som tým ušetrila pár eur na dezertoch. Tie si po obedoch zvyknem dopriať.No a počas užívania som sladkosti dosť vypustila:D 3. Prsia boli šok.V to som už v mojom veku nedúfala. Troooškusú plnšie. Príjemný pocit.Wau!