Bôrická cesta 107, 010 01 Žilina
+ 421 911 151 488

FANCY PHARMACY

kvalita je prvoradá

FANCY PHARMACY  je dynamicky rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá prináša na slovenský a zahraničný trh široký sortiment prípravkov vo forme výživových doplnkov. Dbáme na najvyššiu kvalitu surovín, a preto sú naše produkty čisté a bez umelých konzervantov či iných aditív.

 originálne receptúry

FANCY PHARMACY  tvorí tím ľudí, ktorí priniesli zo svojho pôsobenia v zahraničí osobné know-how v oblasti fyzioterapie, alternatívnej medicíny, psychológie a kozmetického priemyslu. Cieľom našej práce je ponuka takých produktov, ktoré pôsobia na skvalitnenie a zmenu celkového životného štýlu našich spotrebiteľov.

 súlad s prírodou

Filozofiou FANCY PHARMACY je zostať v kontakte s prírodou a adekvátne využívať zdroje, ktoré nám poskytuje. V súčasnosti je trh zaplavený množstvom prípravkov, ktoré majú základ v chémii a snažia sa ľudí presvedčiť, že sú prírodné. Ľudské telo si však nájde spôsob, ako nám neprimeraný prísun umelých prísad ohlási. Tomu sa spoločnosť FANCY PHARMACY  snaží vyhýbať. Našou prioritou je kvalita výrobkov a najvyššou hodnotou zdravie našich zákazníkov. Z tohto dôvodu pripravujeme do budúcna vlastný vývoj a vedecké štúdie.