Bôrická cesta 107, 010 01 Žilina
+ 421 911 151 488

Neodolateľná vďaka kardigánu. Ako ho správne nosiť?

Ľahký, elegantný, štýlový, ležérny a neuveriteľne pohodlný. Taký je kardigán, ktorý by mal byť súčasťou šatníka každej ženy. Prečo?

Aj keď teplota za oknami pekne stúpa, ako sa na letný mesiac patrí, predsa len nás z času na čas prekvapí chladnejšie počasie. Kardigán je v tomto prípade voľbou číslo jeden! Hodí sa takmer všade, môžete v ňom pobehovať po byte, skočiť do obchodu, vyvenčiť psíka, ale oceníte ho aj cestou do práce. V tomto univerzálnom kúsku vyzeráte elegantne, ale ak chcete, tak i športovo. Stačí ho skombinovať s tým správnym oblečením.

So šatami
Kardigán je skvelou voľbou, ak si chcete obliecť pohodlné šaty aj vo veternom počasí. Platí to aj v prípade sukní. Stavte tiež na vhodné doplnky ako šatky či náhrdelníky, ktorými svoj outfit výborne osviežite.

Klasika
Oblečte si kardigán k rifliam a tričku, outfit zastrešte čižmami a v prípade slnečných dní ľahkými topánkami po členky. Nič nepokazíte, ak si na kardigán dáte aj kratšiu bundu.

Športový look
Pre všetky milovníčky športových outfitov máme skvelý tip: oblečte si kardigán spolu s džínsami a ľahkým topom. Džínsy môžete nahradiť aj legínami. K tomuto outfitu sa najlepšie hodia tenisky, ale vyskúšajte aj sandále. Na hlavu si môžete dať klobúčik alebo šiltovku.

Elegantná a šik
Synonymom slova kardigán je ležérnosť, ale môžete v ňom vyzerať aj nadmieru elegantne. Kombinujte ho so šatami a elegantnými topánkami, nezabudnite na doplnky. Extra dávku elegancie docielite, ak kardigán previažete opaskom.

5. júna 2017